Titles you rated
SplitRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Taipei ExchangesRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
No MercyRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 0.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0