Titles you rated
VeteranRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
ConfessionRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 4.0
The PiperRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 5.0