Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Lilo & Stitch 2: Stitch has a GlitchRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.5
Hitman 2Rated ★ 0.5
HarbinRated ★ 1.5
Venom: The Last DanceRated ★ 0.5
Poor ThingsRated ★ 2.0