Series
Ratings
65
ChernobylRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 3.5
MisaengmulRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
TazzaRated ★ 5.0
GourmetRated ★ 5.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 5.0