Movies
Ratings
1145
The BrutalistRated ★ 4.0
RoundersRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Forbidden FairytaleRated ★ 2.0
Death ProofRated ★ 3.5
Someone You LovedRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0- Murder ReportRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
City Of The Rising SunRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 4.0