Series
Ratings
102
My YouthRated ★ 3.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
S LineRated ★ 1.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Beyond the BarRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Song of the BanditsRated ★ 2.5
Clean With Passion For NowRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.5