Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 1.0
PredestinationRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.5