Titles you rated
BeowulfRated ★ 4.0
IntrudersRated ★ 3.0
MartyrsRated ★ 3.0
The Last Exorcism Part IIRated ★ 4.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Eight BelowRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
The Smurfs 2Rated ★ 2.5- Big Mommas: Like Father, Like SonRated ★ 3.5
3 Days to KillRated ★ 4.0
The Ring TwoRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
JackRated ★ 4.0