Titles you rated
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
300Rated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5