Movies
Ratings
526
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 2.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Cats & DogsRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 2.0
LeonRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
Singin' in the RainRated ★ 4.5
Roman HolidayRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0