Titles you rated
Le Grand ChefRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Between Love and HateRated ★ 4.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.5
The ScentRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
My GirlRated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
Little ManRated ★ 3.5
ShineRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 3.5