Titles you rated
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
A Few Good MenRated ★ 4.5
Modern TimesRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
In the Name of the FatherRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.5
Memphis BelleRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
PapillonRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
HeatRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0