Titles you rated
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 5.0
Children...Rated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
The HimalayasRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5