Titles you rated
Dream HighRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0