Titles you rated
Reservoir DogsRated ★ 4.5
Death ProofRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 0.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Divine FuryRated ★ 0.5
Nowhere to HideRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.0
MemoriesRated ★ 4.5
AlfieRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 1.0
Wolf ChildrenRated ★ 0.5