Titles you rated
VenomRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 2.0
The MummyRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.0