Titles you rated
Gone GirlRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 4.5
Love On-AirRated ★ 3.5
Midnight Diner 2Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 3.5