Titles you rated
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 3.5
Lifting King KongRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 2.5
Open CityRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 4.0