Series
Ratings
562- 태풍상사Rated ★ 5.0
Incompetent TakaRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Tokyo SwindlersRated ★ 5.0
The Confidence Man JPRated ★ 5.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 5.0
Food Wars!Rated ★ 5.0
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.0
JinRated ★ 4.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 4.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 4.0
- TarotRated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0