Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
ManifestRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Partner TrackRated ★ 3.0
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
Remarriage & DesiresRated ★ 2.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
The OrderRated ★ 3.0
Semantic ErrorRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.0