Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
By the StreamRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Galaxy Express 999Rated ★ 5.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Last LetterRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0- When Winter ComesRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 0.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0