Titles you rated
The Sound of Your HeartRated ★ 2.5
SignRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
My Horrible BossRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0- DamoRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 2.5
BigRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0