Titles you rated
Don't BreatheRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0