Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.5
The History BoysRated ★ 2.0
SuburbiconRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 5.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Dear Evan HansenRated ★ 3.0
The Bacchus LadyRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 1.5
White ChicksRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 1.5