Movies
Ratings
269
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 1.0
DuneRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
Under the SkinRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
Mysterious SkinRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
Personal ShopperRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5