Movies
Ratings
330
MonsterRated ★ 5.0
CodaRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
ActressesRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
Fried Green TomatoesRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5