Titles you rated
The RebelRated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
Imjin War 1592Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 5.0
Secret DoorRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0