Titles you rated
Train to BusanRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
OseamRated ★ 5.0
A Single RiderRated ★ 0.5
The Last BlossomRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0