Movies
Ratings
167
BelieverRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
The Man in the Iron MaskRated ★ 3.5
Flags of Our FathersRated ★ 1.5
GodzillaRated ★ 3.0
The Happy LifeRated ★ 2.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
U-571Rated ★ 3.5
Con AirRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 2.0