Titles you rated
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0