Titles you rated
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0