Movies
Ratings
871
Man in LoveRated ★ 2.0
ContactRated ★ 2.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 0.5
High School MusicalRated ★ 0.5
Alice in WonderlandRated ★ 1.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 0.5
He's on DutyRated ★ 1.5
K-PAXRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 0.5
Van HelsingRated ★ 3.0
RushRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 2.0
A Bug's LifeRated ★ 2.5
Big MatchRated ★ 0.5
Blue StreakRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 2.0
The DescentRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 5.0