Movies
Ratings
224
TangledRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
VoiceRated ★ 3.0
The Ring TwoRated ★ 3.0
The WigRated ★ 4.0
APT.Rated ★ 2.0- SawRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 3.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 4.0
Friday the 13thRated ★ 3.5
My Wife Is a Gangster 2Rated ★ 3.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 3.0
The Fox FamilyRated ★ 4.0
3096 DaysRated ★ 3.5
The RingRated ★ 4.0
RinguRated ★ 4.0
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 3.5
AlienRated ★ 3.0
Hansel & GretelRated ★ 3.0
The CatRated ★ 3.0