Titles you rated
ImmaculateRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
The WatchersRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The GorgeRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Smile 2Rated ★ 3.0
Scream 6Rated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.0
The Platform 2Rated ★ 1.0