Movies
Ratings
49
Mamma Mia!Rated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
The Other Boleyn GirlRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
TroyRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 2.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5