Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
QueerRated ★ 3.0
Army of ShadowsRated ★ 4.0
Kinda PregnantRated ★ 2.0
CopycatRated ★ 3.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
Paddington in PeruRated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 3.0
Quiz LadyRated ★ 3.5
TrapRated ★ 2.5
Anyone But YouRated ★ 2.0
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Wicked Little LettersRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
The SacrificeRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 4.0