Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5- I'm Sorry I'm PatheticRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
ElioRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
We Are Little ZombiesRated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 1.5
WickedRated ★ 3.5