Titles you rated
Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 0.5
InceptionRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 2.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
American History XRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
Running TurtleRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5