Titles you rated
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 1.5
The NeighborsRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 1.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
V.I.P.Rated ★ 2.0
SplitRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 2.0
SerendipityRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0