Titles you rated
The ConjuringRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
LegendRated ★ 5.0
One-LineRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
MontageRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.5
Marriage BlueRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
HindsightRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.5