Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5