Titles you rated
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Asuka High School March!Rated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 4.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 3.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5