Movies
Ratings
139
The OutlawsRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
GeniusRated ★ 3.5
A Single RiderRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
The AccountantRated ★ 4.0
RoundersRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5