Titles you rated
- Doraemon: Nobita and the New Steel Troops: ~Winged Angels~Rated ★ 4.0
- 2112: The Birth of DoraemonRated ★ 2.5
Doraemon: Nobita and the Legend of the Sun KingRated ★ 3.0- Doraemon the Movie: Nobita's Secret Gadget MuseumRated ★ 3.5
Doraemon: Nobita's DinosaurRated ★ 3.5
Doraemon: Nobita's Great Battle of the Mermaid KingRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.5
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 4.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 4.5
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 3.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 4.0