Titles you rated
AvatarRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Twilight GangstersRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
QuickRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 1.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5