Titles you rated
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 3.5
All About My MotherRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 4.0
Barry LyndonRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
OnceRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Velvet GoldmineRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5
No.3Rated ★ 4.0
The Skin I Live InRated ★ 4.0
FlashdanceRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
Bad EducationRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.0