Movies
Ratings
12
FriendRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0