Series
Ratings
83
Yong PalRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 5.0
On AirRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 2.0
IljimaeRated ★ 5.0- Fairy CommiRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 1.5
MamaRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Three BrothersRated ★ 4.0- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 5.0- Magical DoReMiRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.5