Movies
Ratings
143
Puss in BootsRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
QuickRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.5