Titles you rated
RedRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 1.5
Source CodeRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.0